Materiał Partnera

Dlaczego obraz znaczy więcej niż tysiąc słów? Sprawdź możliwości wirtualnych makiet 3D i przekonaj się, że warto z nich korzystać

Dlaczego obraz znaczy więcej niż tysiąc słów? Sprawdź możliwości wirtualnych makiet 3D i przekonaj się, że warto z nich korzystać

Wirtualne makiety 3D stają się coraz bardziej popularne. Najczęściej sięgają po nie deweloperzy chcący sprzedać mieszkania na nowo powstających osiedlach. Dlaczego ta forma sprzedaży nieruchomości jest tak lubiana przez klientów? Dowiedz się więcej.

Wirtualne makiety 3D – praktyczne narzędzie dla deweloperów

Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego, klienci często mają poczucie, że kupują „kota w worku”. Muszą wydać mnóstwo pieniędzy na mieszkanie, które zobaczą dopiero za kilka miesięcy. Znacząco utrudnia im to podjęcie decyzji. Na szczęście, dziś do ich dyspozycji mogą być wirtualne makiety osiedli. Jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu klienci mogą zobaczyć dokładne odwzorowanie całego osiedla. Wirtualna makieta 3D, którą znajdziemy w aplikacji Smart Model od York Promotion, zawiera w sobie także praktyczną wyszukiwarkę mieszkań, która umożliwia odnalezienie lokalu spełniającego naszego oczekiwania i sprawdzenie, gdzie będzie się on znajdował na elewacji budynku.

Dlaczego klienci tak lubią wirtualne makiety?

Przy wyborze mieszkania nie liczą się wyłącznie twarde dane. Bardzo istotne są także wrażenia i odczucia. Gdy mamy przed sobą wyłącznie rysunki techniczne i suche fakty na temat mieszkania, ciężko nam mieć do niego emocjonalny stosunek. Gdy jednak obejrzymy całe osiedle na wirtualnej makiecie, możemy poczuć się tak, jakbyśmy już tam byli. Co więcej, takie rozwiązanie wymaga od klienta mniejszego wysiłku. Kupujący nie musi sobie wyobrażać, jak ma wyglądać jego osiedle, dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów jest na wyciągnięcie ręki. W aplikacji Smart Model nieruchomość można oglądać pod różnymi kątami i o różnych porach dnia.

Z wirtualną makietą powiązane są także inne funkcje, które ułatwiają decyzję potencjalnym kupującym. Oprócz wspomnianej już wyszukiwarki do dyspozycji mamy także m.in. porównywarkę i zakładkę „ulubione”. To jednak nie wszystko. W aplikacji znajdziemy także widok 3D wybranych mieszkań wraz z propozycjami funkcjonalnych aranżacji. Co więcej, wirtualna makieta jest bezpośrednio połączona z systemem CRM inwestycji, dzięki czemu zawsze zawiera pełną, aktualną informację na temat dostępnej oferty. Jest to narzędzie, które zadowoli zarówno osoby kierujące się rozumem, jak i te, dla których kluczowe są emocje.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy