Opis

Spółka Peranek z Warszawy specjalizuje się w projektowaniu, budowie i serwisie serwerowni. Oferuje klientom wykonanie serwerowni stacjonarnej w budynku oraz serwerowni mobilnej w kontenerze technicznym. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu wyposaża je w wiele niezbędnych i dodatkowych systemów. Pozwalają one utrzymać w serwerowni odpowiednie warunki klimatyczne do wydajnej pracy sprzętu komputerowego, a także zabezpieczyć go przed zwarciami, przepięciami czy nieuprawnionym dostępem.

Serwerownie są zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwania inwestorów i zaopatrzone w rozwiązania umożliwiające szybki montaż sprzętu komputerowego i jego bezproblemowe podłączenie.

Poza samymi serwerowniami firma oferuje również wykonanie w obiekcie instalacji elektrycznej i teleinformatycznej, dzięki którym użytkownicy będą mogli wygodnie korzystać z zaplecza IT.

Uzupełnienie oferty spółki Peranek stanowi modernizacja już istniejących serwerowni i połączonych z nimi instalacji, a także usługa wynajmu czasowego serwerowni kontenerowych.

Osoby zainteresowane szczegółami proszone są o bezpośredni kontakt z firmą.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Peranek sp. z o.o. sp.k

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało Ci się przeprowadzić audyt oprogramowania i ustalić najsłabsze elementy Twojej sieci komputerowej? A może postawiłeś swój pierwszy serwer? Odzyskałeś kluczowe dla Twojej firmy dane z zalanego dysku? Wprowadziłeś w swojej firmie czytniki kart, by nadzorować czas pracy zatrudnionych przez Ciebie pracowników? Koniecznie zostaw opinię na cyber-safe.pl. Dzięki niej ułatwisz innym dotarcie do prawdziwych ekspertów w swojej branży!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię